Де на Дніпропетровщині капітально ремонтують дороги (Фото)

На Дніпропетровщині тільки-но стартував новий сезон капремонту доріг. А вже із новим покриттям – майже 2 км автошляху між Кам’яним та Новоселівкою. Щосили працює техніка в інших селах Солонянського району. У першу чергу оновлюють дороги між населеними пунктами. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Дорога між селами Багате та Малозахарине Солонянського району простягається майже на 9 км. Вона давно потребувала ремонту. Місцеві скаржаться, через ями постійно ламався автобус. Тож коли тиждень тому почала працювати техніка, люди зраділи. Наразі підрядники знімають старе покриття. Його не міняли понад 20 років.


Приводять до ладу і дорогу на виїзді з Солоного. Вона з’єднує 4 селищні вулиці. «Бетонку» там побудували ще в середині 80-х. Дорогою завжди пересувалося багато вантажівок. З роками плити «просіли». Зверху клали асфальт, та це «допомагало» ненадовго. А згодом покриття взагалі стало непридатним. Зараз ремонтники вже укладають нижній шар асфальту. Зверху буде ще один.

дорога

Також понад 2 км автошляху між Кам’яним та Новоселівкою – вже із якісним покриттям. Залишилося нанести розмітку, встановити дорожні знаки та зробити узбіччя. Нарешті автобус, що підвозить дітлахів до Солонянської опорної школи, може заїхати просто у село.

Гарантія на зроблене покриття – 5 років. Його дає підрядна організація, яка ремонтувала дорогу.