Де у Дніпрі ремонтують внутрішньоквартальні дороги

У Дніпрі продовжується ремонт внутрішньоквартальних доріг. Майже всі двори міста стояли без ремонту з часів забудови житломасивів – від 30 до 50 років. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

Наразі у місті працює одразу 10 бригад ремонтників у різних районах, зокрема на ж/м Лівобережний-1, просп. Петра Калнишевського та вул. Менахема Шнеєрсона. Як зазначають у департаменті благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, ремонтують одразу декілька адрес в одному районі.

Роботи проводяться масштабно. Техніка заїжджає на житловий масив або район, і там ремонтується максимальна кількість внутрішньоквартальних доріг. Зокрема, зараз розпочато підготовчі роботи до ремонту внутрішньоквартальних доріг по вул. Менахема Шнеєрсона, 11. Раніше дороги лише латали, повної реконструкції жодного разу не проводилося.

«Реконструкція двору за цією адресою проводиться на загальній площі близько 6 тис. кв. метрів. На об’єкт ми зайшли лише 3 лютого. Зараз проводимо підготовчі роботи, бо погода мінлива, і ми не маємо можливості зняти дорожнє покриття, щоб не завдавати дискомфорту мешканцям будинку», – каже директор фірми-генпідрядника Сергій Кіт.

Він також зазначив, що по вул. Менахема Шнеєрсона, 11 планується повна заміна бордюрів, дорожнього та тротуарного покриття, пішохідних доріжок до під’їздів, облаштування пониженого бордюрного каменю для безперешкодного доступу маломобільних груп населення.