Де в Дніпрі полюватимуть на лисиць

Яскравий та спекотний  автоквест сезону обіцяють дніпрянам цими вихідними. «Полювання на лисиць» стартує 30 жовтня.  Це автоквест за участю 20 машин. В учасників є п’ять годин, 30 завдань і безліч цікавих нюансів.

«Ми даємо підказку: лисиці люблять смачно поїсти. Тому багато конкурсів буде пов’язано з їжею», — розповів керівник Стрім-квесту Ігор Кочет під час прес-конференції і ІА «Днепр Пост».

Наразі вільні місця ще є — зареєстровано 12 з 20 екіпажів. Придбати квитки можна у магазинах  WINETIME , або в Інтернеті. Вартість – 600 грн.

«Ідея квесту прийшла нам випадково. Осінь та лисиці чудово поєднуються, — розповідає представник Радіо Люкс-ФМ в Дніпрі Євген Кремінський. — Квест проходить у сімейному форматі, запрошуємо родини з дітьми. Це цікаве та інтелектуальне дозвілля, адже учасникам потрібно буде згадати основи геометрії та математики!».

«Недільний квест стартує на Фестивальному причалі о 12:00. Учасники дізнаються деталі, отримують матеріали і карти. Далі у вас буде 5 годин, щоб виконати якомога більше завдань і встигнути до фінішу першими. Сюжет квесту спеціально розробляють наші партнери з компанії Стрім-квест. Вас чекає 30 завдань довкола теми «Полювання на лиса». Поруч з учасниками протягом квесту працюватимуть три камери. Згодом «Полювання на лиса» покажуть у програмі «Автопристрасті» на 11 каналі та викладуть у форматі YouTube», — розповіла директор філії гастромаркета WINETIME в Дніпрі Уляна Теслюк.

Переможцям обіцяють призи та бонуси від організаторів та партнерів квесту.  А напередодні полювання організатори радять добре виспатись, помити авто та перевірити своє знання вулиць Дніпра, особливо після їх перейменування.

Дарина Сухоніс

Добавить комментарий