«Матеріал-Сервіс»: надійність у дорозі

Напередодні Дня автомобіліста та дорожника, який в Україні традиційно відзначають в останню неділю жовтня, «Вісті» розкажуть про успішне підприємство, яке багато років поспіль виконує пасажир­ські перевезення.

Злагоджений колектив

Приватне підприємство «Матеріал-Сервіс» — на ринку пасажирських перевезень із 1998 року, обслуговує міські, примі­ські, міжміські та міжобласні пасажирські маршрути. Для виконання стабільної та ефективної роботи у важких економічних умовах підприємство забезпечене гідною виробничою та матеріальною базою.

У цехах працюють слюсарі з необхідними навичками роботи з ремонту автотранспортних засобів. Це — Сергій Демішев, Євген Коваленко, автоелектрик Ігор Кротик. Злагодженою роботою майстерень керує головний механік із ремонту та експлуатації автобусів Павло Снітько.

Надійно і кваліфіковано працюють служби зі здійснення технічного контролю за станом автотранспортних засобів (старший механік — Антон Добровольський) та медична служба, яка проводить передрейсові та післярейсові медичні огляди водіїв і стежить за станом їхнього здоров’я (медичний працівник — Валентина Панасенко).

Головний ресурс «Матеріал-Сервісу» — це водійський склад. Саме водії забезпечують безаварійну роботу автотранспортних засобів, дотримуючись правил з безпеки руху та охорони праці. Серед кращих: Вадим Головко, Сергій Бондаренко, Віталій Совгір, Вадим Волков, Олександр Миронов, Олександр Старушко.

Колектив цього успішного підприємства очолює Олександр Репетій. У 2006 році Олександру Вікторовичу присвоєно звання «Почесний автотранспортник України». У 2009-му він нагороджений нагрудним знаком «За роз­виток регіонів». Знання трудового законодавства, нормативних актів, структури підприємства, технології виробництва дають керівникові «Матеріал-Сервісу» можливість оперативно реагувати та вирішувати складні питання і ситуації.

Допомога місту й регіону

Слід наголосити, що всі працівники — члени профспілкової організації підприємства. Остання була створена у 2003 році та входить до складу професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України. Голова профспілки — Тамара Шевченко. Комітет постійно дбає про забезпечення належних умов праці та соціальних гарантій своїм робітникам.

Не можна оминути й те, що «Матеріал-Сервіс» здійснює благодійну, шефську та спонсорську допомогу в рамках міста та області:

— Надано фінансову допомогу КЗ «Дніпров­ська шоста міська лікарня» для придбання комп’ютерної техніки, необхідної для своєчасного надання спеціалізованої медичної допомоги населенню міста та області, а також учасникам АТО.

-Надано фінансову допомогу КЗ «Дніпропет­ровська міська лікарня ім. Мечникова» для лікування бійців, поранених в АТО.

— Для проведення антитерористичної операції на сході України  в 2014 році виділено чотири автобуси.

-У рамках дії соціальної програми Кам’ян­ського технічного ліцею здійснюється перевезення учнів закладу із віддалених сільських районів безкоштовно.

Крім того, підприємство тісно співпрацює із міським товариством інвалідів та участників АТО. Регулярно здійснюються безкоштовні перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями на місцеві культурні заходи, медичні огляди і т.ін. Для цього у «Матеріал-Сервісу» є спеціалізований транспорт.

І, звичайно, не залишаються без фінансової та матеріальної допомоги самі працівники підприємства, зокрема, це придбання медичних препаратів, лікування та оздоровлення в закладах.

Тож з упевненістю можна сказати, що на «Матеріал-Сервісі» працює успішний колектив, забезпечуючи злагоджену роботу підприємства, а його очільник робить усе, аби створити належні умови праці для отримання гідного результату.

Олена Д’ячук

Добавить комментарий