Державна допомога: жителі Дніпропетровщини можуть отримати 6,5 тис. гривень

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що розпорядженням Кабінету Міністрів України (далі – КМУ) від 11 березня 2022 року № 213-р «Про внесення зміни у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 204» (далі – Розпорядження № 213-р) Уряд додав Дніпропетровщину до переліку областей, в яких доступна одноразова державна допомога у розмірі 6,5 тисяч гривень у рамках програми «єПідтримка».

Отже, українці, які проживають у Дніпропетровській області, зможуть отримати таку допомогу .

Нагадуємо, що постановою КМУ від 04 березня 2022 року № 199 «Питання надання у 2022 році застрахованим особам одноразової матеріальної допомоги у зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких тимчасово зупинена внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» Уряд розширив дію Програми «єПідтримка» на громадян, які втратили роботу та знаходяться на територіях, де ведуться найактивніші бойові дії.

Читайте нас в телеграмм-канале t.me/vestidpua

Наразі наймані працівники, за яких сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), а також фізичні особи – підприємці можуть одержати одноразову виплату від держави 6,5 тисяч гривень у таких регіонах: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська і Чернігівська області та м. Київ.

Запит на одноразову державну допомогу можна подати у додатку «Дія». Допомога буде виплачуватись на картку для виплат за Програмою «єПідтримка».

Хто не має таку картку, повинні її оформити, для чого необхідно авторизуватися у додатку «Дія» та обрати послугу «єПідтримка».

Зараз таку послугу надають банки: Monobank, Альфа-Банк, ПриватБанк, А-Банк, Ощадбанк, Укргазбанк, Raiffeisen BANK, ВОРСТОКбанк, IdeaBank, izibank, ПУМБ.

Розпорядження № 213-р розміщене на Урядовому порталі єдиного веб-порталу органів виконавчої влади України за посиланням.