Виплата субсидій мешканцям Дніпропетровщини здійснюватимуться обов`язково

На Дніпропетровщині 211 тисяч домоволодінь отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Під час війни вони автоматично продовжуються на весь час воєнного стану та ще на один місяць після його припинення. Отримувачам субсидій не потрібно звертатись до органів соцзахисту населення для їх продовження.

«Державна програма з надання житлових субсидій – це ефективний механізм, який дозволяє родинам повною мірою і вчасно здійснювати оплату за житлово-комунальні послуги. Особливо це актуально в період війни. Керівництво держави також розуміє це та не припиняє надавати фінансову допомогу людям. Звертаю увагу мешканців Дніпропетровщини, що залежно від стану бойових дій можуть бути перенесені дати отримання субсидій, але виплати обов’язково будуть здійснюватися», — сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Щодо вимушених переселенців, то в Мінсоцполітики зазначають, що централізовано спрямують кошти до «Ощадбанку» та на банківські рахунки людей. Якщо ви отримували виплати через «Укрпошту», грошовий переказ надійде через міжнародну платіжну систему «MY TRANSFER».

У разі виїзду з місця фактичного проживання, виплати можна отримати, зателефонувавши до контакт-центру Укрпошти чи до Пенсійного фонду України.

Повідомивши про необхідність отримання грошової допомоги за іншою адресою, ви маєте вказати наступну інформацію:

-прізвище, ім’я та по-батькові одержувача пенсії та/або грошової допомоги;

-адресу отримання пенсії/грошової допомоги до березня 2022 року; -паспортні дані (серія та номер паспорту);

-номер телефону одержувача пенсії/грошової допомоги;

-спосіб отримання виплати (на відділення або за домашньою адресою);

-нову адресу доставки: індекс відділення Укрпошти або адресу тимчасового проживання.

Якщо грошову допомогу отримували поштовим переказом, необхідно повідомити оператору додатково код переказу, який отримали в смс-повідомленні. Кошти будуть виплачені за заявленою адресою проживання протягом декількох днів.

У разі не визначення з місцем отримання виплати та бажання її отримати на будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти, до якого буде доступ, також потрібно повідомити про це оператору.