Діти Кам’янського вразили своїми талантами 

15 травня у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості імені О.Кошового відбувся гала-концерт переможців міського огляду -конкурсу дитячої художньої творчості «Віват, талант!». Повідомили у прес-службі міської ради.

Протягом березня відбіркові тури конкурсу пройшли в усіх загальноосвітніх навчальних закладах міста. У номінаціях: вокальне мистецтво, хореографічне мистецтво, інструментальна музика і театральне мистецтво взяли участь 1700 конкурсантів.  600 учасників презентували свої творчі наробки у номінаціях технічна творчість, декоративно-ужиткове мистецтво, кіно та анімація. Дипломантами фестивалю стали близько 470 талановитих дітей Кам’янського.

Дві дитячі колективи, які мають найбільші творчі досягнення обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, отримали сертифікати департаменту з гуманітарних питань на літнє оздоровлення. Це  діти із школи естрадної майстерності «Зоряний дощ» та  колектив студії сучасної хореографії «Стиль життя». У номінації «Наймолодші учасники»  заохочувальним подарунком був нагороджений колектив «Територія руху» середньої загальноосвітньої школи №25.

На гала-концерті  підвели підсумки ще одного конкурсу, який поєднав патріотичне виховання, плекання моральних цінностей та культурно-просвітницьку роботу – це міський етап гри «Сокіл» («Джура»).  Переможцями конкурсу було визнано команду гімназії №11. Друге місце посіли учні середньої загальноосвітньої школи №25, а третє –  команда навчально-виховного комплексу №13.

Концертна програма вийшла яскравою і розмаїтою. Юні, натхненні і талановиті діти подарували гостям свята незабутні враження та емоції.