Діти зустрілися заради миру

Васильківщина взяла участь в акції «Подаруй дитині свято». До нашого регіону завітали діти з Донецької області, аби зустрітися з однолітками та провести флешмоб.

Влаштували флешмоб

Школярів з Мар’їнського району зустріли неподалік с. Гаврилівка Покровського району. Візит гостей розпочався з флешмобу, в якому взяли участь діти Васильківки та гості. На фоні державного прапора України вони вишикувалися і побудували слово «МИР». Учні Васильківщини на згадку про поїздку подарували одноліткам з Мар’їнки маленькі сувеніри, які виготовили вихованці Центру позашкільної роботи. А потім усі разом вирушили до обласного центру. Велику фінансову підтримку в організації такої екскурсії надали керівники селянських фермерських господарств району та підприємці, а саме: СФГ «Хутірське», «Аграрій-2000», «Авангард», «Україна-2000», «Мічуріна», ФГ «Воскресенівське», ТОВ «Садове», «Павлівське», ПП Квятковський В.А, ТОВ «Чаплинське».

04

Цікаві екскурсії

У Дніпрі на дітлахів очікувала насичена екскурсійна програма. Допомогу в організації цікавого дозвілля надали радники губернатора Ірина Кашлевська, Ольга Горб. Діти відвідали парк ім.Глоби, обласну філармонію, планетарій. В парку ім. Шевченка перед екскурсією до акваріуму та зоопарку вони зустрілися з головою районної ради Соборного району Артемом Тімарєвим та головою Васильківської РДА Сергієм Літвіновим. В ході розмови діти задавали багато питань, на які дорослим було інколи складно відповісти, та запропонували підтримувати спілкування й дружбу між дітьми Васильківського, Мар`їнського та Соборного районів.

2 червня цікава подорож продовжилась відвідинами «Планети щастя» середньої школи №148. Там малеча займалася улюбленими справами, брала участь у інтерактивній грі з англійської мови, та уроці хореографії, побувала в соляній кімнаті, дивилась кіно, грала у волейбол та баскетбол.  Наприкінці мандрівки діти звичайно не могли поїхати додому без сувенірів. Тому вирушили на проспект ім. Яворницького на «Алею мистецтв», де дітвора вибирала сувеніри своїм друзям, батькам переважно  національної тематики. Під час від`їзду з Дніпра, голова Васильківської РДА Сергій Літвінов знайшов час зустрітися з дітьми, поспілкуватися з ними, вислухати їхні враження та подяку.

Людмила Копиленко

Фото прес-служби Васильківської РДА

 

Добавить комментарий