Дітям Підгороднього подарували сучасне міні-футбольне поле

У Підгородненському навчально-виховному комплексі № 4 облаштували сучасне міні-футбольне поле. Грати на якісному майданчику зі штучним покриттям зможуть усі любителі «поганяти м’яча». Загалом до кінця року школярі Дніпровського району матимуть чотири таких поля.

«Ми даруємо дітям Підгороднього сучасне міні-футбольне поле. Тепер вони зможуть і грати із задоволенням у футбол, і проводити заняття з фізкультури на майданчику із якісним покриттям», – зазначив заступник голови ДніпроОДА Каміль Примаков.

На таку подію мешканці Підгороднього чекали понад півстоліття, поділилася директор НВК Віра Драган.

«Розмочив» ворота нового футбольного поля першачок. Гол він забив від подачі відомого футболіста Андрія Русола.

«Можна тільки потішитися за дітей, які тепер зможуть тренуватися та грати на такому якісному полі. У них можливостей набагато більше, ніж було у нас», – розповів виконавчий директор ФК «Дніпро» Андрій Русол.

Сучасний майданчик з’явився на місці звичайної ділянки землі. Колишні випускники школи згадують, як на уроках фізкультури вчителі разом із дітьми бігали в пилюці. Відтепер охочих займатися спортом – і дітей, і дорослих у Підгородньому значно побільшає, підкреслив ветеран фізкультурно-спортивного руху в  Дніпровському районі Анатолій Волошко.

«Мені дуже подобається грати у футбол на уроках фізкультури, особливо – коли забиваєш гол! – не стримала емоцій учениця Влада Бабич. – Ми всі дуже зраділи, що в нас тепер таке чудове поле».

Тепер у Дніпровському районі два міні-футбольних поля зі штучним покриттям, до кінця року планують облаштувати ще стільки ж. У подальших планах – відкриття сучасних майданчиків для школярів усіх населених пунктів області.