Дніпродзержинськ готується до літнього оздоровлення дітей

Виконком Дніпродзержинської міської ради прийняв рішення про організацію в місті оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року. Цього року передбачають оздоровити не менше ніж 75% дітей міста. Також планують не допустити скорочення тривалості перебування дітей під час оздоровчих (менше 21 доби) та відпочинкових (менше 14 діб) змін у відповідних дитячих закладах.

Серед пріоритетів — запезпечити першочерговий відпочинок і оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зокрема тих, які прибули із зони проведення антитерористичної операції, та дітей учасників бойових дій.

У дитячих закладах оздоровлення та закладах відпочинку з денним перебуванням на базі навчально-виховних закладів міста буде організоване змістовне дозвілля: культурно-масові, фізкультурно-спортивні заходи. До участі у спортивній та краєзнавчій роботі з дітьми залучатимуться волонтери громадських організацій, фахівці установ міста.

Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, направлятимуться на оздоровлення та відпочинок до дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров’я» та Українського дитячого центру «Молода гвардія».

Добавить комментарий