Дніпродзержинський поліцейський поза службою допоміг колегам затримати зловмисника

У Дніпродзержинську, 12 червня, в свій вихідний день інспектор патрульної поліції Віктор Поламарчук їхав додому у маршрутному таксі № 22 Б. Коли правоохоронець зайшов у середину салону то його увагу привернув один із пасажирів мікроавтобусу. Він був дуже схожий на чоловіка із орієнтування, які кожен раз перед заступанням на зміну їм доводять працівники кримінальної поліції. Про це інформує прес-служба ГУНП у Дніпропетровській області.

Віктор телефоном повідомив своїх колег про його припущення. Екіпаж патрульних наздогнав транспортній засіб і слідував по маршруту автобуса. На проспекті Ювілейний чоловік вийшов, вслід за ним вийшов і правоохоронець. В цей час і під’їхав екіпаж патрульних. Правоохоронець вказав колегам на чоловіка, який побачивши поліцейських так розгубився від несподіванки, що навіть не став чинити опору.

Зловмисник – 32-річний місцевий мешканець, обґрунтовано підозрюється у скоєнні крадіжок та розбійного нападу на території міста. Наразі він затриманий.

Практично відразу в цьому ж районі поліцейським вдалося затримати ще одного підозрюваного в скоєнні грабежів і крадіжок на території Дніпродзержинська, 33-річного місцевого мешканця. Даний громадянин мав кілька місць проживання, тому затримати його було важко.

Обох чоловіків було доставлено до Баглійського відділення поліції.

Добавить комментарий