Дніпропетровщина приймала унікальний мистецький фестиваль

Межівський район зібрав таланти. Свої вміння демонстрували хореографи, вокалісти та майстри ужиткового мистецтва із Дніпропетровської, Донецької та Запорізької областей. Вони змагалися за звання «кращий» у Міжрегіональному мистецькому фестивалі-конкурсі «Степова перлина». Про це повідомили в Межівській райдержадміністрації.

Цьогоріч фестиваль вразив великою кількістю учасників та репертуаром.

Журі оцінило виступи та визначило переможців. Володарем Гран-прі серед вокалістів стала Діана Фелюст із Межевої. Перше місце в номінації «Хореографічне мистецтво» посів народний ансамбль танцю з Добропілля «Непосиди».

Міжрегіональний мистецький фестиваль хореографії, вокалу, та декоративно-прикладної творчості «Степова перлина» проходить вже вшосте. Його приймає Межівський район. На ньому діти, молодь та дорослі розкривають свої таланти.

У різних мистецьких номінаціях змагалися творчі колективи та солісти із трьох областей України – Дніпропетровської, Донецької, Запорізької.

Дводенна програма фестивалю включала виставку-ярмарок робіт народних майстрів з вишивки, різьби по дереву та живопису. Можна було спробувати страви національної кухні.

Приємною несподіванкою став візит ансамблю барабанщиків «Драйв» із села Великоолександрівка Васильківського району.

Якщо у вас є талант, і ви прагнете його продемонструвати, – сьомий фестиваль «Степова перлина»-2017 чекає на вас.

Стати його учасником просто. Для цього необхідно надіслати заявку на електронну пошту mejvk@ukr.net. Солістам слід додати копію свідоцтва про народження або паспорта, колективам – список із прізвищами та датами народження учасників. На конкурс можна подати два твори або композиції відповідно до номінації.

Добавить комментарий