Ревнощі призвели до довічного ув’язнення

У Дніпрі за вбивство приятеля рецидивісту призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Апеляційний суд Дніпропетровської області підтримав позицію прокуратури області та скасував вирок суду першої інстанції через м’якість призначеного покарання 29-річному громадянину у вигляді 15 років позбавлення волі.

Встановлено, що молодик – раніше судимий за вбивство та крадіжку уродженець м.Запоріжжя – щойно звільнившись умовно достроково з місця позбавлення волі, на шлях виправлення не став та скоїв тяжкий злочин, передбачений ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство).

Так, у червні 2015 року обвинувачений разом зі своєю цивільною дружиною та приятелем розпивав алкогольні напої в квартирі останнього. Після того, як спиртні напої закінчились, підсудний вийшов, залишивши дівчину з господарем наодинці. Повернувшись через декілька годин, на ґрунті ревнощів чоловік наніс товаришу не менше 10 ударів руками та ногами в голову та смертельне ножове поранення в шию, після чого зник з місця злочину.

Свою вину зловмисник не визнав.

Апеляційний суд Дніпропетровської області погодився з доводами прокуратури області та призначив чоловікові покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Добавить комментарий