Дніпропетровщину відвідала відома актриса

Ірму Вітовську, лауреата премій «Телетріумфу», актрису театру і кіно, продюсера, громадського діяча та волонтера, місто Покров Дніпропетровської області зустрічало аншлагом. Свою творчу зустріч популярна акторка розпочала з кіно, представивши покровчанам одну з останніх робіт – культовий фільм «Брама». Повідомляють у прес-службі Покровської міської ради.

Покров став для актриси справжнім відкриттям, тут вона вперше, тож з цікавістю знайомилася з містом, яке явило світові Золоту Пектораль. Для Ірми Вітовської вона теж знакова, бо є символом театральної премії «Київська пектораль», якої актриса удостоєна за кращу жіночу роль.

Вона оглянула експозиції міського музею, не приховуючи щирої зацікавленості історією міста, що веде свій літопис від сарматів та козаків, прогулялася оновленими парком, центральною вулицею і не змогла пройти повз яскравої НВК№1, зробивши справжній подарунок дітям, які фотографувалися з легендарною «Лесею».

Ірма Вітовська розповідала покровчанами не лише про свою героїню й «Браму», про український кінематограф, що переживає етап піднесення.