Дніпропетровська область слухатиме суспільне радіо на FM-частоті

Сьогодні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про надання FM-частот суспільному мовникові у Дніпропетровській області. Згідно з рішенням у Дніпропетровську радіо віщатиме на частоті 87,5 МГц, у Нікополі – 106 МГц, у Кривому Розі на частоті 90,4 МГц.

Відомо, що в Україні активно впроваджується суспільне мовлення. На Дніпропетровщині цей процес викликав чимало питань, адже будується дана система в FM-діапазоні. Тому Правління Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів неодноразово порушувало питання отримання Дніпропетровським обласним радіо FM-частот перед головою Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрієм Артеменком, головою Державного комітету телебачення та радіомовлення України Олегом Наливайком.

Сьогодні нарешті надійшла приємна новина і для колег-радійців, і для звичайних громадян. Тепер мешканці навіть найвіддаленіших куточків Дніпропетровської області слухатимуть суспільне радіо на FM-частотах і не будуть відсторонені від мовника, який протягом багатьох років заслужив довіру громадян.

Добавить комментарий