Дніпропетровська область стала великим соціальним хабом

Міжнародна організація з міграції готова допомогти з ремонтом та оснащенням 25 шелтерів на Дніпропетровщині. Вони – для переселенців. З початку повномасштабної війни область прийняла понад 300 тис мешканців інших регіонів. Із них офіційно зареєстровані – понад 264 тис людей. Про це стало відомо на брифінгу в обласній військовій адміністрації.

«Дніпропетровщина стала великим соціальним хабом для тих, хто вимушений покинути власні домівки через ворожі обстріли. Приймаємо переселенців із Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської областей. Вдячні нашим міжнародним партнерам за допомогу», – зазначила заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Серед установ, що допомагають українцям із «гарячих точок», і Міжнародна організація з міграції – МОМ. Понад місяць тому ця агенція ООН відкрила власний хаб у Дніпрі. Має офіси і в західних областях країни та Києві.

«Надаємо підтримку і переселенцям, і тим, хто досі залишається під обстрілами. До «гарячих точок» відправляємо гумконвої. А ще допомагаємо модернізувати шелтери», – сказав в.о. регіонального менеджера у Представництві МОМ в Україні Йоганнес Фромгольт.

Представники міграційної агенції вивчили найболючіші потреби шелтерів на Дніпропетровщині. Серед іншого необхідні ліжка, матраци, ковдри, кухонні печі, холодильники, пральні машини. Визначили 25 центрів, до яких уже розпочали поставки. Планують і провести ремонти приміщень.

«Відправляємо гуманітарку і до південних громад Дніпропетровщини, які страждають від ворожих обстрілів: Зеленодольської та Апостолівської. Людям треба відновлювати пошкоджені домівки. Надаємо їм набори для швидкого ремонту», – додав Йоганнес Фромгольт.

Міжнародна організація з міграції співпрацює з Україною з 1996 року. Допомагає переселенцям і протидіє торгівлі людьми.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!