Дніпропетровська ОДА допомогла повернути військовий госпіталь у державну власність

Дніпропетровський військовий госпіталь повернули з приватної власності в державну. Суд у цій справі розпочався понад рік тому. Юристи ОДА брали участь у засіданнях в інтересах держави. Суд ухвалив рішення на користь госпіталю. Воно вступить в силу за 10 днів.

«У цій справі ОДА виступала в інтересах держави. Наша позиція – лікарня перейшла у приватну власність незаконно. Після розгляду матеріалів справи суд виніс рішення про повернення медзакладу державі, – зазначив Валентин Резніченко. – Судді підтримали й ще одну пропозицію – накласти заборону на подальші операції з власністю госпіталю. Тепер продати або закласти майно лікарні неможливо».

Майже десять років тому Дніпропетровський військовий госпіталь став власністю банку БТА. Понад рік повертали будівлю в державну власність. На чергове засідання суду відповідачі не з’явилися. Рішення про повернення лікарні державі громадськість та військові зустріли гучними оплесками.

«Рішення суду вступить в силу за 10 днів. Згідно з Законом, цей час дається відповідачу на подачу апеляції. Якщо це станеться, ми й надалі будемо брати участь у справі», – наголосив начальник юридичного управління ОДА Володимир Юрченко.

В 2007 році Міноборони передало одній з компаній більше 10 тисяч квадратних метрів нерухомості та майже 4 га землі Дніпропетровського військового госпіталю для модернізації матеріально-технічної бази. Для проведення робіт ця компанія взяла кредит в банку БТА на 130 мільйонів гривень під заставу майна госпіталю. Гроші не повернули, тож врешті лікарня перейшла у власність банку.

Добавить комментарий