Дніпропетровська ОДА змусила підрядників переробити неякісний ремонт доріг (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Неякісний ремонт доріг на Дніпропетровщині підрядники переробляють власним коштом. Вже проведено гарантійний ремонт 9 доріг. Ще 7 наразі в роботі. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

дороги Нікополь
«На початку року ми перевірили усі 300 доріг, відремонтованих у 2015-му. Не всі з них перезимували. Недбалі підрядники мають повторно відремонтувати дорожнє покриття за власний кошт та оформити акт здачі об’єкту. У ньому якість покриття засвідчать представники технагляду, міської чи сільської ради та підрядник. Лише після цього справа буде завершена», — наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

дороги смт Софіївка
Гарантійний ремонт доріг вже провели у Дніпропетровську, Кривому Розі, Павлограді, Верхньодніпровську, Синельниковому та Софіївці.

дороги смт Софіївка
Залишилося усунути недоліки у Вільногірську, Нікополі, Верхівцевому Верхньодніпровського району, Криничанському та Солонянському районах.

дороги смт Софіївка
На Дніпропетровщині продовжуються й заплановані на 2016 рік ремонти доріг. На це з обласного бюджету виділено понад 400 мільйонів гривень. Цим коштом капітально відремонтують понад 150 доріг.

дороги Синельникове
Очікується, що за підсумками року з бюджетів усіх рівнів області на ремонт доріг буде витрачено близько 1 мільярда гривень.

Добавить комментарий