Дніпропетровськгаз нагадує про необхідність передачі показань лічильника газу

АТ «Дніпропетровськгаз» просить споживачів, які залишилися у регіоні і не поїхали через війну, передати показання лічильника газу. Передавати ці дані газовій компанії необхідно з 1 по 5 число квітня.

Вчасно надана інформація – запорука точності розрахунків за об’єми спожитого газу.  Аби зекономити час своїх клієнтів та гарантувати безпеку у складний для країни час, АТ «Дніпропетровськгаз» пропонує 7 різних варіантів дистанційної передачі показань лічильників.

Для цього вам необхідно скористатися мобільним телефоном або комп’ютером із доступом до інтернету.
Є такі способи передачі показань:

1. В особистому кабінеті на сайті 104.ua;
2. Скористатися оновленим додатком 104.ua. Він адаптований для двох платформ – Android та iOS. Завантажити його можна з AppStore і Google Play безкоштовно.
3. За допомогою чат-боту у Viber 7104 (http://bit.ly/7104uaViber);
4. Через чат-бот 7104ua Telegram (https://t.me/ua7104_bot);
5. За допомогою SMS на короткий номер 7104;
6. За телефоном у контакт-центр — (056) 78 70 104, (067) 00 90 104
7. В особистому кабінеті на сайті Дніпропетровськгазу – https://dp.dsoua.com/ua/

Споживачів, які тимчасово залишили своє житло і, відповідно, не користуються газом, просимо за можливості продублювати попередньо передані показання у період з 1 до 5 квітня.

Також нагадуємо, що компанія спільно з партнерами у цей складний воєнний час йде на зустріч кожному споживачу блакитного палива на Дніпропетровщині. І при оплаті послуги з розподілу блакитного палива через сервіси 104.ua, а також через системи інтернет-платежів EasyPay.ua, iPay.ua комісія відсутня. Це займає усього кілька хвилин вашого часу. Нагадуємо, що ви також можете скористатися коштами з «єПідтримка».

Оплата послуг з розподілу газу сьогодні – ваш вклад у розвиток та підтримку економіки України. Дніпропетровськгаз забезпечує стабільну роботу критичної інфраструктури у воєнний час, сплачує податки, тримаючи економічний фронт країни!

Перемога буде за нами! Слава Україні!