Дніпропетровськгаз: ваша плата за розподіл газу – підтримка економіки регіону

У нашій країні вже третій місяць триває війна, всі українці мужньо тримають свій фронт: хтось на передовій, а хтось захищає економічний тил країни.

Увесь цей нелегкий час мешканці Дніпропетровщини стабільно отримували комунальні послуги, у тому числі і з розподілу газу. Аби критична інфраструктура могла працювати в умовах воєнного стану, вона потребує розрахунків за надані послуги.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Ці кошти необхідні для придбання енергоресурсів, виплат зарплат працівникам та податків до бюджетів усіх рівнів. Так, за квітень оплату за розподіл газу здійснили більше 87% побутових споживачів блакитного палива області. Газорозподільна компанія дякує кожному клієнту за вчасний розрахунок та свідому громадянську позицію!

Для нас важливо, щоб в усіх помешканнях жителів області було безпечне та безперебійне газопостачання, саме тому працівники АТ «Дніпропетровськгаз» працюють щоденно та без вихідних. І саме ваша оплата дозволяє забезпечувати стабільну роботу газорозподільних систем, роботу аварійно-диспетчерської служби та підтримувати економіку області і країни в цілому.

Сплатити за послуги з розподілу блакитного палива необхідно до 20 числа поточного місяця. Якщо ви досі цього не зробили – просимо поставитися відповідально та з розумінням. Сплачені послуги – це також внесок у надійний тил та допомога економіці України під час війни, податки для ЗСУ та підтримка українців, які через російське вторгнення залишилися без доходів.

Здійснити оплату за послуги з розподілу можна через такі онлайн-сервіси:

  1. Особистий кабінет на сайті 104.ua https://account.104.ua/ua/login
  2. Мобільний додаток 104. ua: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rgc.client&hl=ru&gl=US
  3. Чат-бот «7104ua» у Viber https://chats.viber.com/7104ua
  4. Чат-бот «7104ua» у Telegram https://t.me/ua7104_bot
  5. Через системи інтернет-платежів EasyPay.ua та iPay.ua

Кожен, хто відповідально виконує свою роботу щодня крок за кроком наближає нашу спільну перемогу над ворогом! Україна понад усе!

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!