Дніпропетровськгаз відновив роботи з технічного огляду зовнішніх газових мереж

З початку введення воєнного стану в Україні служби Дніпропетровськгазу працюють 24/7 та докладають максимум зусиль задля забезпечення мешканцям регіону стабільного газопостачання.

Працівники бригад групи експлуатації мереж Дніпропетровськгазу з цього тижня відновили роботу та вже почали проводити технічний огляд газопроводів.

Він полягає в обході трас газопроводів, пошуку витоків газу приладами та за зовнішніми ознаками, перевірці на загазованість колодязів суміжних комунікацій тощо.

Один із головних етапів роботи — підготовка газопроводів фахівцями ГЕМ до поточних ремонтів: зачистка поверхні газових мереж, відновлення пошкоджень місць ізоляції підземних газопроводів тощо. Крім того зварювальні бригади займаються ремонтом та заміною пошкоджених ділянок газопроводів.

Наразі ці роботи проводять у регіоні 43 бригади: Павлоградського, Новомосковського, Кам’янського та Нікопольського відділень.

Звертаємо увагу, що всі фахівці Дніпропетровськгазу пересуваються тільки на брендовані автомобілях, одягнені у спецодяг з логотипом компанії і мають посвідчення працівника.

Ми вдячні кожному, хто продовжує сплачувати вчасно за розподіл газу. Ваша оплата зараз — не тільки прояв вдячності та поваги до роботи газовиків, а й гарантія стабільного економічного фронту України. Електронні платіжки за послуги з розподілу блакитного палива вже доступні в Особистих кабінетах споживачів. В усіх онлайн-сервісах 104.ua оплатити можна БЕЗ комісії, а зарахування коштів на особовий рахунок відбудеться протягом кількох хвилин.