Безпекова ситуація у громаді стабільна, позаштатних ситуацій не було – Царичанський селищний голова

У Царичанській громаді стабільна безпекова ситуація. Жодної позаштатної ситуації. Місцеві мешканці приймають вдома переселенців. Працює бізнес.

Про це під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації повідомив Царичанський селищний голова Геннадій Сумський.

 «Битву виграє армія, а війну – економіка. Тому ми працюємо. Як і вся область. Розуміємо, що надійний тил, – це наша щоденна робота. Комунальні заклади, критична інфраструктура, промислові підприємства, аптеки, лікарні, банки, магазини, сфера обслуговування – працюють. Вчасно стартувала посівна. Темпи гарні. Буде хліб і до хліба»,– розповів Геннадій Сумський.

 Громада прийняла майже тисячу переселенців. З них 250 – діти. Більша частина живе у місцевих мешканців. Для тих, хто потребує, організували триразове гаряче харчування. Забезпечують роботою. Адже приїхали кваліфіковані лікарі, вчителі, вихователі, інженери. Школярі навчаються дистанційно, в тому числі й переселенці.

В інклюзивному центрі надають допомогу дітям з інвалідністю. Зокрема, психологічну.

 «Все в нас добре. Треба зберігати спокій та робити свою справу. Заради миру та перемоги», – додав Геннадій Сумський.

 Жителі громади та підприємці щодня збирають гуманітарну допомогу. Господині печуть пиріжки, волонтери плетуть маскувальні сітки.