Дніпропетровський студент – кращий у Європі дзюдоїст

У словацькому місті Братислава завершився чемпіонат Європи з дзюдо. За перемогу боролися близько 300 спортсменів з різних країн. Наш регіон представляли двоє юнаків, один з яких виборов золото. Про це повідомляють у департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.

eju-152353

Безперечним переможцем став Федір Панько. Хлопцю 19 років, навчається у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. У турнірі він змагався у категорії +100 кг. Суттєво поступався суперникам у вазі та зрості, та це не завадило йому обійти шведа, словенця, угорця та досвідченого 22-річного киянина.

Федір Панько став першим українським дзюдоїстом, який виграв у такому чемпіонаті. Для самого спортсмена це вже третя міжнародна нагорода. Раніше він вже перемагав на чемпіонаті Європи серед кадетів, має бронзову медаль у турнірі всесвітньої Універсіади.

eju-152352

Тренується переможець у спортклубі «Дзюдо-Днепр» під керівництвом Олександра Лєнкова.

На Дніпропетровщині дзюдо займаються більше 3,2 тисячі спортсменів, з якими працюють 117 тренерів.