У Нікополі відбулась спартакіада, присвячена Міжнародному дню інвалідів

«Дивись на мене як на рівного» – саме таку назву має щорічна спартакіада Нікопольської міської громадської спортивно-оздоровчої організації інвалідів «АКВА», яка стартувала 15 листопада. Цей захід традиційно присвячений Міжнародному дню інвалідів, котрий відзначається 3-го грудня.

Урочисте відкриття спартакіади відбулось у міському спортивному залі «Спартак».  За словами керівника «АКВА» Антона Сєрова, зараз організація об’єднує 294 людини, серед яких 230 – це люди з обмеженими можливостями, а інші волонтери, які їм допомагають.

Мета цієї спартакіади – популяризація здорового способу життя, а також адаптація та соціальна реабілітація людей з обмеженими можливостями шляхом занять фізичною культурою.

Цього року спартакіада розширила свої масштаби і складається з 12 видів спорту (на 5 більше, ніж у минулому році). У змаганнях беруть участь близько 80 людей з різними видами інвалідності та різної вікової категорії.

15 листопада пройшов перший етап змагань. У спортивному залі учасники визначали кращого у 5-ти видах спорту, серед яких: стрітбол, міні-гол, стрибки у довжину, слалом – техніка їзди на інвалідних візках та настільна гра башта, яка розвиває моторику, точність рухів, вміння концентруватись.

Спортсмени з особливим азартом та ініціативою брали участь у кожному виді змагань. Переможців та призерів спартакіади буде визначено після проведення всіх видів спорту на святковому концерті.

За матеріалами прес-служби Нікопольської міської ради

Залишити відповідь