Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує

Начальник відділу обслуговування платників Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС Сергій Мулін під час проведення зустрічі з представниками ЗМІ проінформував: «Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування повинні застосовувати РРО, зобов’язані зареєструвати РРО, виконати його персоналізацію, опломбувати та перевести у фіскальний режим роботи».

Крім того, повідомлено про надання ДФС роз’яснення щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання, які здійснюють операції з купівлі-продажу готівкової іноземної валюти листом від 12.04.2017 № 9193/7/99-99-14-05-01-17.

У ході зустрічі було зазначено, що набрав чинності Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій, затверджений постановою КМУ від 16.03.2017 р. №231. Перелік містить вісім груп товарів, понад 50 підгруп і усього понад 300 позицій товарів.

Звернуто увагу, що в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Інформаційно-довідкового департаменту ДФС у підкатегорії 109.02, розміщено роз’яснення стосовно застосування РРО для платників, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Наприкінці зустрічі було наголошено, що подання звітності, пов’язаної із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та розрахункових книжок передбачено абз. 1 п. 7 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Звернуто увагу присутніх, що 15 травня закінчується строк подання звіту про використання КОРО (РК) за квітень 2017 року.


Метки: , ,