Дніпровська спортивна школа святкує ювілей

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 6 Дніпровської міської ради була заснована в 1960 році. Цього року їй виповнилося 60 років. Повідомляють у прес-службі міської ради.

У різні пріоди тут розвивалися такі види спорту, як вільна боротьба, велоспорт, шахи , класична боротьба. Сьогодні в закладі розвиваються два олімпійських види спорту – дзюдо та фехтування. У будівлі спорткомплексу облаштовано п’ять тренувальних залів для дзюдо та фехтування. Найбільший із них є головним змагальним майданчиком міста з дзюдо.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Протягом року на двох татамі СДЮСШОР №6 проходять близько 20 змагань, семінарів та зборів. На території закладу є міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям, а також тренажерний комплекс для занять під відкритим небом. Також заклад має відновлювальний центр. Вихованці школи є переможцями і призерами багатьох змагань світового та Європейського рівня. Найвідоміші з них: дзюдоїсти – Валентин Греков, Руслан Мірзалієв, Муса Настуєв, Ренат Мірзалієв, Віталій Полянський, Ілля Чимчиурі, Геворг Хачатрян, фехтувальник – Богдан Нікішин. За період роботи школи з 1990 по 2020 було підготовлено 138 майстрів спорту України та майстрів спорту України міжнародного класу. Сучасна історія СДЮСШОР №6 налічує 11 Заслужених тренерів України, 6 з них з дзюдо.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!