Дніпровські спортсмени стали переможцями Чемпіонату Європи з воднолижного спорту

З 2 по 4 серпня у Дніпрі проходив чемпіонат Європи з воднолижного спорту до 21 року. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Збірна України у загальному заліку посіла 1 місце. У складі команди виcтупали вихованці воднолижного клубу «Сентоза» та комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з воднолижного спорту та вейкбордингу» Дніпровської міської ради: Данило Фільченко, Олександр Самойлов, Станіслава Просвєтова та Дамір Філаретов.

Під час змагань Данило Фільченко виборов 3 золоті нагороди: у стрибках з трампліна, у фігурному катанні та багатоборстві.  Олександр Самойлов — тричі віцечемпіон: у слаломі (з рекордом України 1.00/58/10.75), у стрибках з  трампліна і багатоборстві.

Станіслава Просвєтова двічі стає чемпіонкою Європи — у багатоборстві та у фігурному катанні (з рекордом України 6870). Також на рахунку Станіслави срібна нагорода у слаломі та бронзова – у стрибках з трампліна.  У фіналі 13-річний Дамір Філаретов повторив особистий рекорд, встановлений у першому колі (1.00 / 58 / 11.25), і увійшов до десятки найсильніших слаломістів Європи до 21 року.