Дніпровські спортсмени стали переможцями Кубка України з веслування

17-21 квітня у Дніпрі відбувся Кубок України пам’яті Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное. Вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи з водних та веслувальних видів спорту стали переможцями та призерами змагань. Повідомляють у прес-службі міської ради.
Перше місце посіли:
Єгор Улицький (байдарка-одиночка, дистанція 1000 м);
Антон Дереза (байдарка-четвірка, дистанція 500 м та 200 м). Він же став другим на дистанції 500 м на байдарці-двійці та третім на дистанції 500 м (байдарка-одиночка);
Валентин Пархоменко на байдарці-четвірці на дистанції 200 м. Він також посів друге місце на дистанції 500 м (байдарка-одиночка) та на байдарці-двійці на дистанції 500 м (мікс);
Семен Стасенко на байдарці-четвірці на дистанції 200 м.
Зазначимо,  що Юлія Рябчинська – олімпійська чемпіонка 1972 року. Заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное.