Дніпровський музей збагатився новими полотнами (Фото)

Надходження нових творів у колекцію Музею українського живопису Дніпра завжди викликає підвищений інтерес. Особливо, якщо роботи доповнюють список вже наявних робіт того чи іншого художника. Так, дніпровський музей збагатився полотнами двох чудових живописців — Ігоря Єрмолова (23 роботи) і Федора Павленка (37 полотен). Повідомляють на сайті музею.

Придбані роботи Ігоря Єрмолова продовжують тематичне розмаїття творчості художника, дозволяють уявити його захопленість міськими пейзажами, морською стихією, природними мотивами і барвистими натюрмортами.

Прив’язаний до натури Федір Павленко в свої останні роки все далі відходив від образотворчості до живописної пластичної знаковості. Яскраве тому підтвердження – придбані полотна. І хоча тематика творів митця продовжує залишатися незмінною — це пейзаж, натюрморт, портрет і «Ню», але емоційне забарвлення художніх образів набуває більш експресивно-драматичний характер, свідчать, що в цей час прийшла творча мудрість, що дозволяє більш глибоко розуміти і відчувати природу і людину.