Дніпровську дитячу залізницю готують до літнього сезону

На Дніпровській дитячій залізниці повним ходом іде підготовка до відкриття 87-го сезону перевезень і літньої навчально-виробничої практики юних залізничників. Про це повідомляють на сайті «Придніпровської залізниці». Пасажирські вагони дитячої залізниці було відновлено. Посилену увагу фахівці зосередили на колісних парах, візках, гальмівному та внутрішньому обладнанні вагонів, але не забули і про привабливий зовнішній вигляд рухомого складу. Два локомотиви – ТУ-134 та ТУ-172 теж пройшли через руки ремонтників. Попереду роботи з упорядкування території станції «Паркова» та маршруту курсування поїздів Придніпровською.

Передбачається, що підготовчі роботи завершать до 1 червня. На цей день на Дніпровській дитячій магістралі заплановане відкриття 87-го сезону.

Нагадаємо, Дніпровська дитяча залізниця – вузькоколійна дитяча залізниця в парку імені Лазаря Глоби (м. Дніпро), перша дитяча залізниця в Україні. Протяжність колій – 1,6 км. Має два тунелі – Козацький та Січеславський. Відкрита 6 липня 1936 року.