Дніпровський ліцей отримав власну поштову марку

Дніпро знову вражає — цього разу освітніми новаціями. Ліцей № 23 міста Дніпро став першим навчальним закладом України, який отримав власну поштову марку! І не просто отримав — її офіційно погасили зі штемпелем “Дніпро хвилюючий”. Про це повідомили у департаменті гуманітарної політики.

Ця подія — знакова не лише для філателістів. Марка стала справжнім символом шкільного духу: на ній — логотип ліцею, краєвиди Дніпра та частинка спогадів кожного, хто тут навчався.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Урочисте погашення відбулося за участі адміністрації, учнів, випускників та почесних гостей

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *