Дніпрян підстерігає “літня” застуда

Кондиціонери, перепади температури повітря, крижані напої – все це сприяє виникненню застуди навіть у найспекотніші літні місяці. Як вберегтися, розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

«Застуда – недуга не тільки холодної пори року. У спеку підхопити хворобу простіше простого. Аби не пролежати в ліжку замість літніх пікніків та поїздок, слід дотримуватися простих правил», – наголосили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Сприяє проникненню вірусів до організму кондиціонер, адже він висушує слизову оболонку носа. До того ж, зазвичай перепад температури між вулицею та кондиціонованим приміщенням – щонайменше 10 градусів. Це шкодить організму, наголосили лікарі. Температуру слід виставляти так, аби різниця не перевищувала 7 градусів. Варто уникати протягів.

«Крижані напої охолоджують лише ненадовго, натомість можуть призвести до ангіни. Тож краще не пити воду прямо з холодильника. А ще – зачекати, доки трохи підтане морозиво», – додали в департаменті.

Не варто й довго купатися у холодній воді, а після виходу на берег слід добре витертися рушником та перевдягтися у сухий купальник. Це дозволить уникнути хвороб сечостатевої системи.

 

Фото: pixabay

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!