Дніпрянам розкажуть про традиції Австралії

Дніпропетровщина та Австралія планують поглибити культурний обмін. Так, в обласному центрі збираються організувати Дні Австралії, під час яких всі охочі зможуть познайомитися із традиціями цієї країни. Про це стало відомо під час зустрічі першого заступника ДніпроОДА Олега Кужмана з Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні Меліссою О’Рурк.

«Прагнемо розширити співпрацю Дніпропетровщини та Австралії, зокрема, у сфері культури, — зазначив Олег Кужман. – Регулярно проводимо в Дніпрі міжнародні акції – «Французька весна», День Європи, Тиждень Ізраїлю. Подібні заходи плануємо організувати і разом із Австралією. Там мешканці області зможуть більше дізнатися про культуру та традиції цієї країни».

Зокрема, Дніпропетровщину планують здивувати виступами музикантів та пересувною виставкою «Старі майстри».

«Оригінальну виставку малюнків на корі «Старі майстри» презентували в місті Канберрі кілька років тому. Не всі можуть приїхати в далеку Австралію, тож розробили пересувну експозицію репродукцій унікальних картин. Нині вони подорожують по всьому світу. Хочемо й жителів Дніпропетровщини вразити давніми традиціями своєї країни», — зазначила Мелісса О’Рурк.