Дніпряни накопичили рекордні борги перед стратегічним підприємством

У Дніпрі постійно збільшується кількість боржників, які не сплачують за послуги водопостачання та водовідведення.  Загальний борг населення на сьогодні складає понад 600 млн. грн. Про це повідомили у КП «Дніпроводоканал».

КП «Дніпроводоканал» являється стратегічним підприємством, яке навіть в умовах жорсткої нестачі грошових коштів та складної ситуації в державі, вживає всіх необхідних заходів для безперебійного забезпечення міста послугами централізованого водопостачання та водовідведення.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Незважаючи на важкий фінансовий стан підприємства, наші фахівці щоденно «запускають» в роботу виробничі підрозділи, чистять каналізацію, ремонтують мережі та подають воду в ваші оселі. Звичайно, в кожного з нас зараз складне становище, але єдиним джерелом надходження коштів КП «Дніпроводоканал» – вчасно сплачені споживачами рахунки за надані послуги!! Наполегливо просимо погасити заборгованість та своєчасно сплачувати поточні платежі. Адже тільки разом, ми зможемо перемогти будь-які негаразди», – йдеться у повідомленні підприємства.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!