Дніпряни підхопили ініціативу іспанців (Фото)

Дніпровська центральна міська бібліотека, дослідивши досвід публічних бібліотек Іспанії, вирішила підхопити чудову ініціативу, яку розпочали їх іспанські колеги під час нинішнього карантину. Її суть полягає в тому, що люди у спеціальній групі у соціальній мережі facebook малюють свій дім, та все що їх оточує на карантині. Повідомляють у прес-службі бібліотеки.

Дніпровські бібліотекарі створили аналогічну групу «Намалюй свій дім», розширивши її можливості – окрім картин також можна додавати й інші творчі роботи – аплікації з паперу, роботи з глини тощо.

Подписаться на наш Telegram-канал можно здесь t.me/vestidpua

Для того, щоб взяти участь, потрібно зареєструватися у групі «Намалюй свій дім» та розмістити фото своїх робіт з хештегами #НамалюйСвійДім, #ЗалишайсяВдома або #КарантинДляТворчості. Учасниками проекту можуть бути як дорослі, так і діти.

По завершені карантину у різних філіях по всьому місту будуть відкриті відповідні виставки. Крім того, до проекту планують залучити поетів та письменників, для створення поезій та історій на які їх можуть надихнути картини.

Дніпровська центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих долучатися до проекту «Намалюй свій дім».

Посилання на групу «Намалюй свій дім»: https://www.facebook.com/groups/233101307869745/

Посилання на іспанську групу Dibuja tu casa: https://www.facebook.com/groups/572373123367435/