Дніпряни створили знову транспортну петицію

Тема маршруток у Дніпрі не стихає декілька місяців – містян турбує стан транспорту, подорожчання  та постійні черги. Деякі дніпряни впевнені, що треба йти на радикальні методи.

«У нашому місті маршрутні таксі не витримують жодної критики і не справляються із потоком пасажирів. 3, 5, 6, 7 гривень за проїзд — все одно неможливо влізти в цю маршрутку. Якщо вліз — їдеш як оселедець. Водії роблять зупинки, як їм хочеться. Управи ніякої не має.  Приїхати вчастно на роботу неможливо, можна простояти 40 хвилин і не влізти в маршрутку. Така ситуація не тільки на масиві Тополь, а й у інших віддалених масивах», — впевнений дніпрянин  Валентин Юрченко.

У зв’язку з цим було створено відповідну петицію. 

«Місту потрібна сучасна транспортна інфраструктура. Зокрема перехід на електротранспорт та автобуси, а в перспективі метро по всьому місту. Треба збільшувати вартість проїзду в тролейбусі та трамваї та розвивати електротранспорт, який «вбитий». Тільки у Дніпрі лише маршрутки дорожчають, а електричний транспорт тліє та вмирає», – впевнений автор петиції.

Станом на 28 березня петицію підписали 33 особи з 900 необхідних. До кінця збору підписів залишилось  29 днів.