Дніпряни зможуть «контролювати» власний дім

На Дніпропетровщині енергоефективні набори Розумний WATT поповнилися Wi-Fi камерою відеонагляду. Тепер клієнти «Дніпровських енергетичних послуг» можуть не лише сплачувати менше за електроенергію, а й за допомогою смартфону контролювати,  що відбувається вдома за їх відсутності.

Встановити Wi-Fi камеру можна самостійно у будь-якому місці будинку. Щоб у режимі реального часу бачити своє помешкання, достатньо завантажити безкоштовний мобільний додаток на смартфон. Через нього можна спостерігати за дітьми та домашніми улюбленцями, отримати сигнал у разі проникнення в оселю сторонніх осіб, перевірити чи вимкнені усі побутові прилади. Wi-Fi камера оснащена вбудованими мікрофоном, динаміком, датчиком руху та інфрачервоною підсвіткою для зйомки при слабкому освітленні. Усі відеофайли зашифровані, тому переглянути їх може лише власник камери через мобільний додаток чи спеціальну програму на комп’ютері.

«Сьогодні кожна родина може створити свою систему «розумний дім». Щоб зекономити час та гроші, зручніше за все використовувати пакетні рішення такі, як набір «Розумний WATT». Тепер це не лише інвестиція в енергоефективність, а й безпека вашої оселі», — сказав керівник напряму домашніх енергоефективних рішень ДТЕК ЕСКО Олег Перун.

Отримати Wi-Fi камеру можна у складі набору «Розумний WATT» разом із двозонним лічильником, LED-лампами та смарт-розеткою, що вмикає/вимикає прилади у період дії вдвічі дешевшого нічного тарифу. Також жителі Дніпра та області можуть отримати набір, що складається лише з камери та 4 LED-ламп.

За консультацією з енергоефективності та використання набору споживачі можуть звертатися до будь-якого центру обслуговування клієнтів «Дніпровських енергетичних послуг», до контакт-центру