Дніпрянка потрапила в рейтинг «ТОП-30 українців до 30 років»

Відома дніпрянка, модель з обмеженими можливостями Олександра Кутас потрапила до рейтингу «ТОП-30 українців до 30 років» від KyivPost.com.

Номінація «Top 30 Under 30» є досить популярною практикою серед міжнародних видань, дослідницьких організацій тощо. В 2016 році KyivPost також запровадили цю почесну номінацію, обравши 30 молодих українців, які є відданими своїй діяльності, мають значні досягнення або захоплюючі інноваційні ідеї для впровадження змін в Україні і в усьому світі. Цього року у рейтинг потрапили надихаючі теоретики та практики, які мають круті ідеї з вирішення життєво важливих проблем, просувають Україну за допомогою своєї діяльністі та результатів або ефективно допомагають тим, хто цього потребує.

«Що я відчула отримав нагороду «ТОП-30 українців до 30 років». По-перше, неймовірна честь бути серед цих сильних духом людей, якими я захоплююся особисто. По-друге, велику вдячність. Звичайно, моїм батькам. Крім усього, за те, що у мене була свобода вибрати свій шлях і та незалежність й сміливість, яким ви мене навчили.
Моєму менеджеру  за те, що продовжував боротися за нашу справу, коли мені здавалось, що вже нема сил. І Вам, кожному хто вірив та вірить у мене, у те, що я роблю. Без вас нічого б не було. Дякую», — прокоментувала Олександра.