До 200 тисяч гривень можуть отримати переселенці Дніпропетровщини на відкриття власної справи

Змінити кар’єру та започаткувати власну справу – на це надихає новий конкурс для переселенців Дніпропетровщини. Перспективи для малого бізнесу відкриває Програма розвитку ООН в Україні за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації. На реалізацію одного проекту – до 200 тисяч гривень. Заявки приймаються до середини серпня.

Започаткування, відновлення або розвиток підприємництва – на це націлений конкурс ПРООН в Україні. Він дозволяє переселенцям виграти грант на власну справу.

«Дніпропетровщина приймає переселенців з перших днів конфлікту на Сході. Щоб люди швидше повернулися до мирного життя, допомагаємо їм працевлаштуватися, знайти житло, оформити дітей в школи та дитсадки. Долучаються й наші європейські партнери. ПРООН розпочала прийом заявок від переселенців на здобуття гранту. На отримані гроші вони зможуть працювати на себе і створювати нові робочі місця», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Подані на конкурс проекти повинні бути довгостроковими, мати реалістичні ринкові показники і надавати робочі місця.

На власну справу можна отримати від 50 до 200 тисяч гривень. Сума залежить від кількості створених робочих місць.

Кошти можуть бути використані на закупівлю обладнання й інструментів, оренду приміщення, зарплату працівникам протягом двох місяців. Гранти не надаватимуть, якщо бізнес-план буде пов’язаний із роздрібною чи оптовою торгівлею, у тому числі – в Інтернеті.

Підприємці, які отримають грант, мають вкласти в проект не менше 25% його вартості.

Для участі у конкурсі слід до 12.00 15 серпня 2016 року заповнити он-лайн заявку, надати копію ідентифікаційного коду та довідку про статус переселенця.

Додаткову інформацію можна отримати до 12 серпня 2016 року за телефоном 0 (800) 406-411 або надіславши листа на info@ccc.kiev.ua.

За офіційними даними, на Дніпропетровщині мешкає майже 80 тисяч переселенців, за неофіційними – їх понад 100 тисяч.

Добавить комментарий