До чого сниться дощ

Дощ – це стихія. Всім знайоме природне явище уві сні може багато розповісти про особисте життя, успіх у справах і стан здоров’я. Ось основні тлумачення.

До чого сниться дощ — по соннику Міллера

Потрапити під теплий дощ — сприятливий знак, що передвіщає прилив сил, енергії. Якщо при цьому небо затягнуте чорними хмарами — ждіть поганих новин. Сховатися від дощу — значить, наяву уникнути небезпеки. Чути уві сні шум дощу і сильну грозу — до наближення хвороби, яка супроводжується підвищенням температури тіла.

Протікаючий під час дощу дах прогнозує дрібні неприємності. Якщо ви сильно промокли і замерзли — таке сновидіння мовить про те, що ви занадто довірливі і не бачите очевидних фактів. Потрапити під проливний дощ — знак духовного або професійного росту.

До чого сниться дощ — по соннику Ванги

Сильна злива вночі з громом і блискавкою пророкує війну. Якщо ви потрапляєте під літній дощ — це свідчення хорошої інтуїції, духовного очищення від гріхів, розкаяння. Також такі сни говорять про наявність закладених у вас паранормальних здібностей. Ви їх боїтеся, тікаєте, але рано чи пізно цей дар врятує чиєсь життя.

Веселка після дощу — божественний знак, який Всевишній посилає як символ всепрощення. Вас чекають великі зміни в хорошу сторону.

До чого сниться дощ — по соннику Деніз Лінн

Вода — символ емоцій, дощ очищає, освіжає, дарує життя рослинам. Сновидіння про дощ можуть свідчити про вступ у фазу емоційного очищення, оновлення, а також є потенційним знаком інтенсивного зростання, плідності. Однак якщо ви відчуваєте страх уві сні, потрапивши під сильну грозу, — виходить, наяву скоро проллєте багато сліз.

До чого сниться дощ — по соннику Лоффа

Вода — символ родючості. Дощ уособлює активність, особистісний ріст, непосидючість. Бачити цей образ у сні — означає, прагнути до чого-небудь, самореалізовуватися, ставити перед собою цілі і наполегливо йти до них.

До чого сниться дощ — по соннику Данилової

Теплий літній дощик символізує сімейну ідилію і гармонію. Затяжний, холодний дощ або сильний злива — знак нерозуміння, недовіри і напружених відносин. Швидше за все, ваша любов давно згасла, а спільне життя перетворилася в якусь рутину, від якої хочеться втекти. Діти, граються під дощем, — такий сон свідчить про зайву м’якість.

 

По материалам Интернет-СМИ