До Дніпра завітала «унікальна гостя»

Народний проект, який іще 22 червня 2017 року стартував у селищі Скала-Подільська, що на Тернопільщині, за ініціативою народних майстринь цього краю, — «Вишивана карта України» — нещодавно знову завітав до нашого міста. Бо ж і майстрині Дніпра долучилися до створення цього оберегу.

Карту вишивали не лише професіонали, але й діти, люди, які вперше тримали в руках голку. То було справжнє єднання українців. Кожна область мала свій колір і, так би мовити, додала певну палітру у життя країни. Нарешті карта ожила! Мандрувало «вишиване диво» регіонами цілий рік, побувавши навіть у Верховній Раді та за кордоном (у Латвії). Загалом, полотно здолало
16983 км, на ньому міститься 673980 хрестиків, а до його створення долучилися аж 7 206 учасників! «Вишивка» занесена до Книги рекордів України.

Й ось карта-оберег знову в Дніпрі. За ініціативи волонтера Лариси Балашової, полотно «відвідало» Музей АТО та школу №64, учні та вчителі якої долучилися до вишивання. У Музеї АТО «унікальна гостя» була кілька днів та мала чималий попит серед відвідувачів! Бажаючих сфотографуватися з картою виявилося чимало. Зацікавилися вишиваним оберегом і гості міста та іноземні туристи, зокрема громадяни Америки. Їх від душі здивувало й захопило те, що вони побачили спільну роботу тисяч людей, закоханих у Батьківщину.

 «Ми дуже вдячні усім, хто долучився до акції єднання! Карта стала тим молитовним полем, яке заряджене позитивними емоціями та чудовою енергетикою. Завдячуючи їй, ми збережемо свій генетичний код нації для наступних поколінь!» — вважає учасниця акції Лариса Балашова.

Нині карта помандрувала далі нашою рідною землею.

Анфіса Букреєва-Стефко,  фото автора