Допомагають переселенцям, роблять смаколики для захисників, готуються до навчального року: як живе Софіївська громада

У Софіївській громаді Криворізького району ситуація стабільна. У звичному режиму працюють магазини, аптеки, підприємства. Місцеві допомагають переселенцям та готують смаколики для військових. Про це стало відомо під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Підприємства працюють у штатному режимі. Збоїв із наданням послуг немає – мешканці громади  з газом, електрикою, водою. Функціонує лікарня та швидка допомога. У магазинах та аптеках усього вдосталь. Дефіциту продуктів чи ліків немає», –  розповів голова Софіївської громади Петро Сегедій.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У громаді прийняли понад 700 переселенців. Серед них 250 дітей. Більшість приїхала з Лисичанська, Бахмута, Нікополя. Частина людей вже знайшла роботу – зокрема, у медзакладах та на сільгосппідприємствах.

«Допомагаємо переселенцям  з розміщенням, а ще організували соціальну їдальню. Раз на день подаємо там гарячі обіди. Вдячні волонтерам, які забезпечують продуктами харчування та речами першої необхідності», – сказав Петро Сегедій.

1 вересня школи громади розпочнуть новий навчальний рік. До першого класу вже записалися понад 100 хлопців та дівчат.

 «Мешканці громади активно займаються волонтерською діяльністю. Випікають пиріжки і печиво, роблять котлети в тісті, ліплять вареники. Смаколики відправляємо нашим захисникам», – додав голова Софіївської громади.

Аграрії завершили жнива пшениці, ячменю, бобових. Зібрали майже 100 тис тонн. Це хороший результат, каже голова громади. Згодом збиратимуть кукурудзу та соняшник.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!