Допомогти Жоріку: у Дніпрі цуценя рятують від смертельної хвороби (Фото)

Невже це чудове створіння народилося тільки для страждань? Волонтери Дніпра знову просять допомоги у порятунку Жорік. Лише небайдужі дніпряни можуть подарувати цій нещасній тварині щасливе життя.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Замало злій долі було того, що малюка, як сміття, викинули на узбіччі разом із п’ятьма братиками та сестричками. Замало було, що він став непотрібний господарям. Замало було, що був відірваний від мами у віці декількох тижнів! Коли, нарешті, крихітці посміхнулася доля, і його забрали з вулиці в затишне місце відгодовуватися та чекати на нову родину, знову наздогнала біда: в Жоріка діагностували ентерит – страшне, часто смертельне захворювання», – пишуть волонтери «Вірності».

Вони одразу віднесли Жоріка до клініки, бо без спеціального інтенсивного лікування в нього шансів – нуль! Допоможіть Жоріку! Нехай він переживе і це випробування. Дуже потрібні кошти на лікування.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою “Для Жоріка»

Або на поточний рахунок организації:

№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)

ЕГРПОУ: 36365434

Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ

Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро

МФО: 305299

Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Жоріка»

ЦЕ ВАЖЛИВО!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!

Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)

Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.

На изображении может находиться: собака

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!