У дніпровських дворах буде світліше (Фото)

Комунальники Дніпра ремонтують і встановлюють нове зовнішнє освітлення. Після того, як на баланс комунального підприємства «Міськсвітло» було прийнято 302 неосвітлені вулиці, його працівники взялися за комплексне встановлення ліхтарів. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Наразі роблять зовнішнє освітлення з нуля на внутрішньоквартальній території проспекту Олександра Поля. Протягом тривалого часу люди ходили тут фактично навпомацки.

«На прибудинковій території багатоповерхівок по проспекту Поля питання вуличного освітлення стояло достатньо гостро. Річ у тім, що його тут від самого початку просто не запланували. Наразі робітники монтують світильники. До кінця року роботи завершать на просп. Олександра Поля, 102 і 198. Ми перейшли сюди відразу після підключення нової мережі – трохи нижче по проспекту. Там було встановлено 15 опор і протягнено 500 метрів кабелю», – розповів начальник виробничо-технічного відділу КП «Міськсвітло» Андрій Кравець.
Роботи зі встановлення зовнішнього освітлення виконуються у декілька етапів. «Спочатку ми встановлюємо електроопори, після – монтуємо кронштейни світильників і несучого дроту. Наразі у дворах змонтовано 6 опор, до кінця року поставимо ще 10 таких», – говорить начальник ділянки Андрій Олексєєв.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!