Допомогу на дитину можна буде оформити через інтернет, — міністр соцполітики

Міністр соціальної політики Павло Розенко планує спростити процедуру оформлення ряду соціальних допомог шляхом впровадження системи оформлення необхідних документів через інтернет, повідомляють news.finance.ua. «Протягом 2015 року та першої половини 2016-го ми взагалі введемо подачу документів в електронному вигляді для призначення державних допомог”, – заявив на брифінгу очільник профільного відомства.
За словами Розенко, через електронне звернення можна буде оформити допомогу при народженні дитини, у зв’язку з вагітністю та пологами, допомогу при усиновленні дитини, допомогу дітям, які перебувають під опікою чи піклуванням.
Він сказав, що також планується зробити, щоб через інтернет, не виходячи з дому і не стоячи в чергах в органах соцзахисту, оформлялися і документи про призначення допомоги дітям, яких виховують одинокі матері, дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, а також допомога малозабезпеченим сім’ям, інвалідам дитинства та дітям-інвалідам. Чиновник повідомив, що вже зараз у Києві та Вінниці в тестовому режимі запускають програму оформлення документів на призначення субсидій в електронному вигляді. Розенко запевнив — система соцзахисту не стоятиме на місці і буде далі розвиватися і ставати зручніше для громадян.

Добавить комментарий