Допомогу від підприємств Групи Метінвест отримують вже 17 областей України

Група Метінвест продовжує підтримувати медиків у боротьбі з коронавірусом. Підприємства компанії забезпечують киснем 17 регіонів та 98 медустанов України. Розпочалися поставки до Тернопільської, Рівненської та Волинської областей. Дніпровський коксохім з початку жовтня відвантажив 569 тонн життєво необхідного газу.

Потреба у кисні для лікування хворих на коронавірус залишається актуальною. ДКХЗ, меткомбінати «Запоріжсталь», «Азовсталь» та МККІ наразі відвантажують продукт у Київську, Донецьку, Луганську, Запорізьку, Дніпропетровську, Сумську, Харківську, Херсонську, Чернігівську, Миколаївську, Житомирську, Хмельницьку, Закарпатську, Івано-Франківську Тернопільську, Рівненську і Волинську області, загалом допомогу отримують 98 лікарень України.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Також ДКХЗ продовжує підтримувати медзаклади Кам’янського – міські лікарні № 7 та  № 9.

«Українські лікарі щодня борються за життя пацієнтів і дуже важливо підтримати медиків у їхній непростій справі. Спільно з Міністерством охорони здоров’я Група Метінвест продовжує допомагати українським лікарням – постачати кисень. Кількість медзакладів, наразі, збільшилася до 98, а с жовтня лікарні нашої країни отримали 3752 тонни газу. Наше підприємство також долучилося до киснепостачання.  Фахівці ДКХЗ з усією відповідальністю ставляться до цієї важливої справи. Киснево-компресорний цех ДКХЗ працює стабільно, ми щодня виробляємо необхідну кількість кисню відповідної якості», – зазначив генеральний директор Дніпровського коксохімічного заводу Дмитро Липпа.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!