Допоможіть розшукати: правоохоронці звернулися до мешканців Дніпропетровщини (Фото)

До жителів Дніпропетровської області звернулися правоохоронці з проханням допомогти у розшуку безвісти зниклого жителя столиці. Ще у грудні 2016 року чоловік зник на власному автомобілі у Рокитнівському районі. Відомо, що киянин живий, втім може мати часткову втрату пам’яті.

Білий Сергій Олексійович, 1969 р. н., житель м. Київ. Прикмети: чоловік середнього зросту, худорлявої тілобудови, має сиве волосся та велику родимку на лівій щоці.

«Автомобіль, на якому киянин приїздив у Рокитнівський район, згодом виявили у столиці. Протягом останнього півріччя схожу особу помічали у приміських електропоїздах, що слідують з Києва у різних напрямках, та навпаки. Не виключено, що чоловік міг стати жертвою злочину та отримати травму голови, що призвело до часткової чи повної втрати пам’яті. Може проживати в одному з благодійних реабілітаційних центрів. Поліцейські звертаються до громадян: якщо Вам відома будь-яка інформація щодо зниклого, прохання негайно повідомити за номерами телефонів: 067-322-69-00 (дружина Тетяна), або 096-965-95-79 (оперативник Сергій), або 102», – йдеться на сайті ГУ НП України у Дніпропетровській області.