Вчителі Дніпропетровщини проходять перепідготовку 

З початку року на Дніпропетровщині понад 3 тис вчителів початкової школи пройшли перепідготовку. Це і класні керівники, і викладачі іноземних мов. Тепер вони готові навчати найменших учнів за новими стандартами. Про це повідомили в департаменті освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Проект «Нова українська школа» стартував два роки тому. Тоді чотири заклади Дніпропетровщини стали пілотними у впровадженні інновацій в освіті. А 2018-го вже всіх першачків навчали за новими стандартами. Сучасні підходи у педагогіці опановують і вчителі. Для них у Дніпровській академії неперервної освіти організовують спеціальні курси. З початку 2019-го там пройшли перепідготовку понад 3 тис педагогів», – зазначив директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький.

Перепідготовку проходять і класні керівники, і викладачі іноземної мови, фізичної культури та образотворчого мистецтва початкової школи. У 2018-му перепідготовку для навчання за новими стандартами пройшли майже 9 тис вчителів області.