Дорожня інфраструктура Дніпропетровської області працює стабільно

Дорожня інфраструктура Дніпропетровської області працює стабільно. Автошляхи проїзні. Нині обмеження руху – лише на ділянці траси Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя. Про це сповістили під час брифінгу.

«Дороги Дніпропетровщини у проїзному стані. Обмеження – лише на трасі Н-23. А саме, на невеличкій ділянці між селами Мар’янське та Чортомлик. Решта магістралі проїзна», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Він закликав водіїв враховувати комендантську годину при плануванні маршруту. У Дніпропетровській області обмеження діють з 20:00 до 06:00.

«При перетині блокпостів заздалегідь знизьте швидкість, вимкніть світло. Будьте готові пред’явити посвідчення водія, паспорт, документи на автомобіль. За вимогою військових надати можливість провести огляд авто. Чітко відповідайте на їхні запитання», – сказав Олександр Коломійцев.

Інформацію про стан доріг в інших регіонах можна отримати за телефоном диспетчерської служби 095 009 70 90. Лінія працює цілодобово.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!