Досвід Дніпропетровщини з медоглядів атошників перейматиме вся країна

Пройти обстеження, поспілкуватися з лікарями, а заразом отримати довідку для оздоровлення в санаторії. До медоглядів демобілізованих атошників на Дніпропетровщині підходять комплексно. Такою практикою вже зацікавились у Міністерстві охорони здоров’я. Досвід нашої області буде поширено на всю країну, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Пройти комплексне медобстеження демобілізованим чоловікам допомагають у центрах первинної меддопомоги області. З початку місяця тут організовані професійні медогляди. Приймають терапевти, хірурги, невропатологи, офтальмологи, лори, за бажанням – стоматологи та психіатри.

«Щодня, з понеділка по суботу, можна здати аналізи, зробити флюорографію чи кардіограму, поспілкуватися з будь-яким лікарем, отримати довідку для оздоровлення в санаторії. До кожного – індивідуальний підхід і ніяких черг, – сказав Валентин Резніченко. – На сьогодні обстежено вже більше 4 тисяч воїнів. Тих, хто за станом здоров’я не можуть потрапити до лікарні, медики обстежують вдома».

Після обстежень кожному бійцю розробляють індивідуальну програму лікування та реабілітації.

У планах оглянути всіх демобілізованих чоловіків. Зараз їх у регіоні понад 10 тисяч. Ще близько 5 тисяч повернуться додому цього місяця, відповідно до четвертої хвилі демобілізованих.

 

Добавить комментарий